Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Královna brouků

Anotace

Kamrádi z Broučí hory opět zasahují! Podivný nosorožík Baxter se musí dál snažit, protože Lukrécie Cutterová si nedá pokoj!
Pátrání na vlastní pěst pokračuje! Módní diva a vědkyně Lukrécie Cutterová uplatila, koho mohla, je stále na svobodě a chystá se převzít vládu nad světem, což znamená jediné: Darkus, Virginie a Bertold mají pořád problém! Musí její zákeřné plány za každou cenu překazit a zachránit alespoň zbytek svých kamarádů z Broučí hory. Profesor Cuttle sice nemá pro pátrání svého syna a jeho věrných přátel pochopení, ale to má své řešení - pro jistotu mu nic neřeknou. Rodičům se nemají zbytečně přidělávat vrásky. Odporní podvodníci Humphrey a Pickering opět řádí a Lukrécie je schopná skutečně všeho. tentokrát v Hollywoodu...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

M. G. Leonardová je britská spisovatelka, básnířka a scenáristka. Vystudovala anglickou literaturu a shakespearovská studia na londýnské King´s College. Působila v hudebním průmyslu, brzy ji však přitáhl svět divadla. Vyzkoušela si herectví, roli režisérky i produkční. Navázala spolupráci s Královskou operou v Londýně a slavným divadlem Globe. V současné době se jako freelancer specializuje na digitální média, mezi jejími klienty jsou londýnské Národní divadlo, Harry Potter West End ad. Maya žije s manželem a dvěma syny v Brightonu.
Podivuhodný nosorožík je Mayin debut, s nímž brzy po vydání dobyla celý svět. Práva na knihu se prodala do 37 zemí a broukománie konečně dorazila i k nám. Příběh Darkuse a jeho věrného broučího přítele se objevil v nominacích řady ocenění a soutěží zaměřených na literaturu pro děti a mládež, např. na Carnegieho medaili, The United Kingdom Literacy Association Award a Waterstones Children´s Book Prize 2017. Mnoha prestižními periodiky včetně The Guardian, The Telegraph nebo Publishers Weekly byl jmenován do užšího výběru nejlepších dětských knih uplynulého roku.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075497215
Autor
M.G. Leonardová
Kód zboží
179180
Počet stránek
328
Rozměry
206 x 135 x 24
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let