Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Léčivé rostliny: Nejlepší využití pro zdraví celé rodiny

Cena 89
Není dostupné
Anotace

Stále více lidí věří v sílu léčivých rostlin a pro běžná onemocnění chce jejich účinky využít. V této knize najdete více než 60 návodů, popsaných a nafocených krok za krokem, k domácí výrobě kapek, sirupů, čajů, krémů, koupelové soli, ochuceného medu a dalších léčivých přípravků. V další části knihy je přehled léčivých rostlin a koření s barevnými fotografiemi. Podle této knihy můžete vyrobit léčivé přípravky pro celou rodinu - od dětí až po generaci nad 50 let. Využijte léčebnou sílu rostlin pro pomoc celé vaší rodině.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Melanie Wenzel, narozena roku 1969 v Trevíru, původně absolvovala vzdělání v oboru ergoterapie a dlouhou dobu pracovala v nemocnici. V roce 2001 dokončila specializaci na klasickou homeopatii a od té doby působí samostatně jako léčitelka. K tématice léčitelství ji přivedla už její babička a má v této oblasti rozsáhlé znalosti a bohaté zkušenosti. Jako expertka se pravidelně účastní pořadu televize WDR „Danheim & Unterwegs“, v rámci řady „Fit & gesund“, a zná ji řada televizních diváků. V pořadu poskytuje tipy, jaké přírodní léčebné prostředky si člověk může v případě lehkých onemocnění sám „naordinovat“ a připravit. Melanie žije se svým mužem a dvěma dcerami v Kolíně nad Rýnem.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024751559
Autor
Melanie Wenzel
Kód zboží
180159
Počet stránek
240
Rozměry
235 x 167 x 15
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2014
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let