Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Cesta moderní ženy

Anotace

Průvodce pro ženy, které hledají návod, jak žít práv takový život, jaký si vysnily, a za podmínek, je si samy stanoví. 
Cesta moderní ženy je průvodce pro čtenářky, které hledají návod, jak žít právě takový život, jaký si vysnily, a za podmínek, jež si samy stanoví. Je to kniha pro ženy, které jsou připraveny hovořit samy za sebe a opřít se o svou vlastní sílu. Je to zároveň kniha pro ženy, které touží po životě, který je klidnější a srozumitelnější. 
Ženy se postupně oprošťují od mužských představ o úspěchu, které nejsou jejich vlastní, a už se nechtějí s muži srovnávat. Jsou připraveny plně uplatnit ženskou sílu, která byla po staletí terčem opovržení a vnímána jako podřadná. Autorka ilustruje životní pouť dnešních žen pomocí příkladů ze své vlastní práce s těmi, jimž pomáhala při rozhodování, jak a kam se vydat dál. 
Celý text je členěn do krátkých kapitolek, jejichž délka je ideální k četbě třeba během dojíždění do práce, polední přestávky nebo na konci dne, a jedná se o ideální dárek pro ženy bez ohledu na věk.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Megan Dalla-Camina je mentorka, autorka bestsellerů Šéfujte jako žena a Jak získat doopravdy to, co chcete a oceňovaná podnikatelka, která pomáhá ženám v růstu. Vede je, aby si samy definovaly, co pro ně znamená úspěch, aby plně využily svou sílu a dokázaly aktivovat změnu, po které touží. Její myšlenky zaznívají v médiích po celém světě včetně prestižních časopisů Elle, Marie Claire, Fast Company, atp.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076251311
Autor
Megan Dalla-Camina
Kód zboží
186009
Počet stránek
392
Rozměry
38 x 155 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
GRADA Publishing, a. s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč