Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Podej mi ruku

Anotace

Neodolatelný psychologický thriller o příšerném tajemství, které zničí neobvyklé přátelství a jednou provždy změní kamarádkám život. 
Říkaly jste si úplně všechno. Ale pak ti toho řekla příliš. 
Kit ve svém oboru vystoupala na samý vrchol. Mnoho neschází a dosáhne všeho, po čem kdy toužila. Nehodlá dopustit, aby ji cokoli zastavilo. Někdo jí však zastoupí cestu: Diane. V sedmnácti byly nejlepší kamarádky a sdílená ctižádostivost z nich učinila nerozlučnou dvojku. Až do chvíle, kdy Diane prozradila Kit své tajemství – tu nejhorší věc, jakou udělala, jakou si Kit uměla představit – a rozmetala jejich přátelství na kousky. 
Do dnešního dne je Kit jediná, kdo ví, co Diane provedla. A Diane zase ví něco, co by mohlo zničit vše, o co Kit tak dlouho usilovala. Kam až je Kit ochotná zajít, aby se jí všechna ta dřina, všechny ty oběti vyplatily? A čeho se naopak nevzdá? Diane si myslí, že je úplně stejná jako ona. Ctižádostivost: člověk ji má v krvi…

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Megan Abbottová je oceňovanou autorkou sedmi románů, včetně Horečky (Nakladatelství JOTA, 2020), která získala několik ocenění za nejlepší román a umístila se na žebříčku bestsellerů obchodu Amazon, rozhlasové stanice National Public Radio nebo deníků The Boston Globe a The Lost Angeles Times. Abbottová získala doktorát z anglické a americké literatury na Newyorské univerzitě a její texty vyšly v The New York Times, The Wall Street Journal, Salon, Los Angeles Review of Books, New Statesman, Los Angeles Times Magazine, The Guardian a The Believer. Zabývá se i literaturou faktu, napsala například pojednání o americké drsné škole. Podílela se na scénáři seriálu The Deuce: Špína Manhattanu. Žije v New York City.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075657374
Autor
Megan Abbottová
Kód zboží
185473
Počet stránek
350
Rozměry
27 x 137 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Nakladatelství JOTA, s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč