Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Podsvětí 2: Láska v Podsvětí

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Druhá část dramatického příběhu o lásce více než nesourodé dvojice. Sedmnáctiletá Pierce zatím stále ještě nezemřela. John Hayden, pán podsvětí, ji unesl do přízračného, temného světa mezi nebem a peklem, kde se zdržují duše zemřelých předtím, než se vydají na poslední cestu. John dívce tvrdí, že ji vězní v zájmu její vlastní bezpečnosti, aby ji ochránil před fúriemi, které baží po pomstě. Pierce ho však podezřívá, že pro to má ještě vlastní, ne tak zcela zřejmé důvody. Dívka brzy zjistí, že ona sama je na tomto místě sice chráněna před hněvem fúrií, ale její milovaní, které zanechala v lidském světě, nikoli. Dokáže Johna přesvědčit, aby ji propustil a ona mohla zachránit život blízkého člověka? Nebo bude cena, kterou po ní bude požadovat výměnou za svobodu, příliš vysoká?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Meg Cabotová (*1967) patří mezi nekorunované královny žánru dívčích románů. Mnoho jejích knih, pro dospělé i dětské a dospívající čtenáře, se dostalo mezi bestsellery prestižního žebříčku New York Times. Po celém světě se jich prodalo víc než dvacet milionů. Českých čtenářům se Meg již představila úspěšnými sériemi Princezniny deníky, Mediátor, Supermodelka či Holčičí pravidla. Mezi nejnovější tituly patří Láska přemůže i smrt, která je závěrečným dílem fantasy trilogie PODSVĚTÍ, jejíž první a druhou částí jsou tituly Mezi láskou a smrtí a Láska v Podsvětí. Vychází také první díl nové série Princezna školou povinná, které je určena mladším děvčatům.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024247809
Autor
Meg Cabotová
Kód zboží
176400
Počet stránek
264
Rozměry
207 x 135 x 24
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2015

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč