Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Sedmý muž (Nezkrotní 3)

Cena 59
Není dostupné
Anotace

Třetí pokračování slavného westernu Maxe Branda. Hvízdavý Dan žije spokojen ve srubu vysoko v horách s Kate a jejich dcerkou, malou Joan. Pak do jejich života vstoupí sedm mužů vedených šerifem Pete Glassem a aby zadrželi Dana, bezcitně zastřelí koně, Šedou Molly. V Danovi se něco zlomí - zemřel kůň a teď budou umírat muži. Kdo bude ten sedmý?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Max Brand (1892–1944) byl významný americký spisovatel westernů. Psal většinou pod různými pseudonymy (např. George Owen Baxter, Evan Evans, David Manning), ale dnes je znám pouze jako Max Brand. Narodil se v Seattle, vyrůstal v centrální Kalifornii a později pracoval jako honák krav na jednom z mnoha místních hospodářství. Studoval na kalifornské univerzitě v Berkeley, ale nedosáhl titulu, protože byl jako domnělý výtržník vyloučen. Už na škole začal psát své příběhy, které poměrně úspěšně prodával do novin a časopisů a stal se brzo populární, zejména jako autor dobrodružných příběhů z Divokého západu. Kromě toho psal také filmové scénáře pro Hollywood a hodně cestoval. Za druhé světové války působil jako válečný dopisovatel a při bojích v Itálii byl smrtelně raněn. Za svůj život napsal více než 500 románů a povídek nejrůznějších žánrů, dodnes však přežily pouze jeho literární westerny založené na osobní znalosti práce kovboje a na velice dobrém propracování charakterů jednajících postav.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072641666
Autor
Max Brand
Kód zboží
169770
Počet stránek
280
Rozměry
19 x 111 x 180
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2015

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY