Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Noční jezdec (Nezkrotní 2)

Anotace

Slavný klasický western. Strhující příběh Hvízdavého Dana pokračuje. Jak se zachová Dan, když ho provokuje nebezpečný mladík Jerry, a poté i jeho divoký starší bratr Mac Strann? A co se stane, když je vážně postřelen jeho pes Černý Bart a hoří stáj s koněm Satanem? Uzdraví doktor Byrne starého Joe Cumberlanda? A co je silnější pro Hvízdavého Dana - volání letících divokých husí, nebo láska? Dočtete se v tomto druhém pokračování.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Max Brand (1892–1944) byl významný americký spisovatel westernů. Psal většinou pod různými pseudonymy (např. George Owen Baxter, Evan Evans, David Manning), ale dnes je znám pouze jako Max Brand. Narodil se v Seattle, vyrůstal v centrální Kalifornii a později pracoval jako honák krav na jednom z mnoha místních hospodářství. Studoval na kalifornské univerzitě v Berkeley, ale nedosáhl titulu, protože byl jako domnělý výtržník vyloučen. Už na škole začal psát své příběhy, které poměrně úspěšně prodával do novin a časopisů a stal se brzo populární, zejména jako autor dobrodružných příběhů z Divokého západu. Kromě toho psal také filmové scénáře pro Hollywood a hodně cestoval. Za druhé světové války působil jako válečný dopisovatel a při bojích v Itálii byl smrtelně raněn. Za svůj život napsal více než 500 románů a povídek nejrůznějších žánrů, dodnes však přežily pouze jeho literární westerny založené na osobní znalosti práce kovboje a na velice dobrém propracování charakterů jednajících postav.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072641635
Autor
Max Brand
Kód zboží
169773
Počet stránek
320
Rozměry
20 x 111 x 180
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2015

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 6000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let
Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY