Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Dobrodružství v zemi nindžů

Anotace

Kam tě přenese magický domeček tentokrát? Do starého Japonska!
Vzhůru na výpravu do země nindžů! Stačí tak málo - otevři knihu, vyslov přání a magický domeček tě přenese do starého Japonska. Anička s Kubou se vrátí v čase a budou poznávat dávnou asijskou kulturu. Cestu jim zkříží nelítostní samurajové, ale tím překážky nekončí... Dokáží se vrátit zpět s pomocí malé myšky?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mary Pope Osbornová (*1949) je americká autorka dobrodružných knih pro děti. Úspěch a mnoho ocenění ji přinesla série knih Magic Tree House. Tato série byla přeložena do více než 30 jazyků a prodalo se již přes 100 milionů výtisků. Její první kniha byla vydána 10 let před prvním dílem "Kouzelného domečku", tj. v roce 1982. Jmenovala se Utíkej, utíkej, tak rychle jak dokážeš (Run, Run, As Fast As You Can) a je to částečně autobiografický příběh dívky vyrůstající ve vojenské rodině. Mary Pope vždy svými knihami cílila na dětské publikum. Vydavatel navrhl Mary Pope, aby napsala sérii knih pro děti. Rok jí to trvalo, než vymyslela pomyslný vzorec pro její sérii knih o kouzelném domečku na stromě. Hrdiny série jsou sourozenci Jack (8 let) a jeho Annie (7 let) a cestují časem právě skrze domek na stromě. Popularita série zastínila i Harryho Pottera, kdy se v roce 2006 se umístila na 1. místě na seznamu New York Times bestsellerů. Série je velmi působivá pro jak literární styl, tak i pro vzdělávací přínos. Odborná veřejnost oceňuje zejm. historickou i geografickou autenticitu obsahu i slovníku. Série obdržela řadu cen  od takových organizací, jako je Národní rada učitelů angličtiny, či Americké asociace knihkupců.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788025343012
Autor
Mary Pope Osbornová
Kód zboží
179648
Počet stránek
88
Rozměry
200 x 133 x 11
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let