Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Provedu!

Anotace

O samotném atentátu na zastupujícího říšského protektora a šéfa RSHA Reinharda Heydricha již bylo napsáno snad vše, co napsáno být mohlo. Událostem, době a osudům, které samotné akci předcházely, se však již tolik lidí nevěnovalo. Kniha Provedu! přináší románové zpracování skutečných událostí, motivů a celkové nálady doby konce třicátých a čtyřicátých let, které vyvrcholily operací Anthropoid a atentátem na říšského protektora Heydricha.
Příběh je založen na skutečných událostech. Autor nastudoval archivní prameny a získal přístup k velkému množství faktů, na jejichž základě zrekonstruoval několik dějových linií, jež mají vysvětlit zásadní milníky v novodobých dějinách našeho národa, které se v několika místech protínají a vrcholí smrtí Reinharda Heydricha.

Knihu Provedu, příběh několika osudů a doby, jež předcházely atentátu na Reinharda Heydricha napsal Martin X., autor úspěšné knihy Vražda v Průhonickém Parku.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Martin X. se již léta pohybuje mezi lidmi na hraně zákona a věnuje se starším i současným kauzám a případům. Svou identitu neukrývá proto, že by se cítil ohrožen (i když se samozřejmě jistému nebezpečí vystavuje), ale aby mohl dál pronikat  do světa podsvětí a získávat další informace, jež by mohly pomoci vyřešit další záhady nejen českého zločinu nebo historie.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788027102945
Autor
Martin X.
Kód zboží
180307
Počet stránek
280
Rozměry
29 x 155 x 210
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč