Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Podivná smrt generála Pattona

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Nešťastná náhoda, nebo předem naplánovaná vražda?
Zcela nečekaná smrt amerického generála George Pattona v důsledku autonehody způsobila šok a vyvolala řadu dohadů. Dodnes zůstává nezodpovězenou otázkou, zda šlo skutečně o nehodu, nebo o úmyslnou vraždu. Patton byl totiž nejen geniálním velitelem, ale také člověkem velmi kontroverzním, který si nadělal svým často neomaleným agresivním chováním, velkou ctižádostivostí a nijak neskrývanou nevraživostí vůči Sovětům řadu nepřátel. Pozornost je tedy v knize zaměřena nejen na poslední dny generálova života, ale také na poslední měsíce války, především na momenty, které dovolí nám, čtenářům, podrobně poznat osobitou povahu Pattona a proniknout do složitého přediva vztahů, které poutaly, ať chtě nebo nechtě, hlavní aktéry závěrečných bojů druhé světové války. Tím, kdo nás těmito momenty provede, kdo si klade otázky a hledá odpovědi, zda se za smrtí slavného generála neskrývalo něco jiného, není nikdo jiný než významný americký politický komentátor, dlouholetý moderátor televizního publicistického pořadu The O'Reilly Factor.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bill O'Reilly (*1949) je uznávaný politický komentátor. Uvádí vlastní televizní pořad The O'Reilly Factor. Napsal řadu úspěšných knih, v nichž se často zabývá americkou i světovou historií. Žije v New Yorku.

Martin Dugard (*1961) - autor několika historických publikací, rád cestuje a o svých zážitcích píše do časopisů Esquire, GO či Outside. Žije s rodinou v Kalifornii..


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024755854
Autor
Martin Dugard , Bill O'Reilly
Kód zboží
180303
Počet stránek
360
Rozměry
25 x 155 x 235
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2016

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč