Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Daemonica 1: Pekelný nářez

Anotace

V prvním díle Daemonicy zjistíte, jestli andělé létají rychleji než dopravní letadla, zda mají démoni televizi, co se na nebi pokládá za ideální politické zřízení, kolik let za opicemi je peklo, jakou barvu má Lilithin nejoblíbenější pokoj, kam vede světlo na konci tunelu a jak nebezpečná je lidská nuda. Hrdinou této knihy je člověk, který se nudil, anděl, který chtěl být hrdinou, a démonka, jíž bylo peklo malé. Mluvíme o jedné a téže osobě.
Po Pekelném nářezu v této knize následují Andělské rakvičky a Česká sekaná, ale nenechte se mýlit; TOTO NENÍ KUCHAŘKA!
Arnošt Hovězí je člověk a recept na jeho přípravu v této knize nenajdete. Pokud tedy nejste démon. Nebo kanibal. Nebo někdo, kdo prostě rád trochu experimentuje.
V tom případě to ale také není kuchařka.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Martin "Darion" Antonín (*1976) je český spisovatel fantasy povídek a románů. Je vysokoškolsky vzdělaný (má diplom z oboru diplomacie a politologie). Píše již od raného věku a plní si tím sny. Také se zabývá překladem komiksů - v současné době například série Živí mrtví (Walking Dead). K jeho koníčkům patří hraní tzv. LARP (Live action role-playing game) a vedení klubu příznivců sci-fi a fantasy.
Ostatně... tohle Hovězí jen tak někdo nestráví.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788087364093
Autor
Martin D. Antonín
Kód zboží
130409
Počet stránek
368
Rozměry
165 x 107 x 27
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2010

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let