Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Dneska půjdu spát až zítra

Anotace

I za malou chybu se platí vysoká cena. Román české autorky o tom, jak se z cesty za prací do země snů může stát noční můra. 
Příběh české studentky, inspirovaný skutečnými událostmi, ukazuje, jak málo stačí k tomu, aby se z vysněné cesty za oceán stala noční můra. Marina si chce přes léto v USA vydělat „easy money“ – jenomže načerno. Z amerického snu se probudí do bludného kruhu strachu, který odstartovalo zatčení na bostonském letišti. Ano, podvádět se nemá, ale bylo tohle všechno opravdu nutné?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Markéta Plechšmídová (*1986) většinu svého života prožila v Praze. Po dokončení vysoké školy odjela na pár let do Kanady, kde umývala záchody, hlídala děti, půjčovala lyže, dělala údržbáře, vařila kafe a plnila excelovské tabulky v chemických laboratořích na Simon Fraser University. Po nějaké době se vrátila do ČR, kde po tři roky pracovala ve státní správě a psala svoji prvotinu Dneska půjdu spát až zítra. V současnosti provozuje rodinnou farmu nedaleko Prahy, kde spolu s manželem Daliborem pěstují na dubových kmenech asijské houby shiitake.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026717829
Autor
Markéta Plechšmídová
Kód zboží
185823
Počet stránek
208
Rozměry
13 x 138 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Albatros Media a. s. Motto
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč