Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Nejsem hrdina

Cena 89
Není dostupné
Anotace

Po bestselleru popisujícím misi vedoucí k zabití bin Ládina Nelehký den přichází bývalý člen jednotky amerického námořnictva Navy SEAL Mark Owen se svou druhou knihou, v níž předkládá čtenáři nejniternější zážitky ze svých misí, které ho nejvíce zasáhly a měly vliv na to, jaký člověk se z něj stal.  Vyprávění přináší, vedle dramatických příběhů z výcviku i z bojových akcí,  jedinečný vhled do toho, co utváří členy jednotek jako osobností a jaké vlastnosti, hodnoty, schopnosti a zkušenosti z nich dělají lidi schopné plnit úkoly, které vstupují do dějin.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mark Owen je bývalým příslušníkem speciální bojové jednotky amerického námořnictva známe pod názvem SEAL TEAM SIX.  během mnohaleté služby se zúčastnil stovek misí po celém světě., včetně záchrany kapitána Phillipse v indickém oceánu v roce 2009. 1. května 2011 byl Owen velitelem týmu při operaci Neptunův trojzubec v pakistánském Abbottábádu, jejímž výsledkem bylo zabití Usámy bin Ládina. Owen byl  jedním z z prvních, kteří pronikli do druhého patra domu, kde se hlava teroristické sítě skrývala a byl svědkem bin Ládinovy smrti. Jeho popis celé operace v knize Nelehký den zůstává jediným přeným záznamem tehdejších událostí.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024252155
Autor
Mark Owen , Kevin Mauer
Kód zboží
179272
Počet stránek
211
Rozměry
235 x 153 x 19
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY