Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Neviditelný císař - Napoleon na Elbě

Anotace

Vládl větší mocí než kdokoliv jiný na planetě, ale pak doslova zmizel z ústředního světového jeviště. A z říše přesahující polovinu evropského kontinentu mu zůstal jen miniaturní ostrov. 
Jen málo historických postav je známých tak jako Napoleon Bonaparte, a přesto je jeho desetiměsíční císařský exil na ostrově Elba prakticky neprozkoumaný. Nyní můžeme do tohoto mimořádného momentu v jeho mimořádném životě nahlédnout. Poznáme Napoleona ze zcela nového pohledu, jako manžela se zlomeným srdcem, stavebního inženýra, malíře či zahradníka, ale také mistra manipulace, špionáže a znalce lidských povah, který dokáže proměnit své největší nepřátele v nejbližší důvěrníky, aby se nakonec znovuobjevil a s hrstkou věrných přetavil porážku ve své poslední velké vítězství.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mark Braude studoval na Stanfordské univerzitě, kde také vyučoval. Je rovněž absolventem University of New York a University of British Columbia. Psal pro The New Republic, The Globe and Mail a The Los Angeles Times. Žije s manželkou a dcerou ve Vancouveru.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075930712
Autor
Mark Braude
Kód zboží
184352
Počet stránek
376
Rozměry
27 x 158 x 235
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Pavel Dobrovský - BETA s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč