Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Láska ve světě lichých ponožek

Anotace

Ve dvou je vždycky lépe aneb Veselohra o sourozenecké lásce, ve se které snoubí něha s humorem a přináší příjemné čtenářské chvíle. 
Alice právě dorazila do Paříže a má jediný cíl: začít od nuly a dát dohromady sebe i svůj život. 
Alice má ráda, když je vše, jak má být a v naprostém pořádku. Ať už jde o její nový byt nebo perfektně srovnané tužky na stole. Napůl Američanka, napůl Francouzka právě přijela do Francie, aby unikla nedávné tragické události. Po úspěšné kariéře ve finančnictví v Londýně a New Yorku ale v Paříži najde práci jen v malém start-upu, který vyvíjí aplikaci na hledání ztracených ponožek. 
Ačkoliv malá firma je bezpochyby předem odsouzená k selhání, pro Alici představuje jediný záchytný bod. A zatímco majiteli několikrát denně připomíná, že by neměl utrácet víc peněz než vydělá, začíná pomalu přemýšlet, zda to není náhodou ona a její kolegové, koho se její šéf snaží zachránit, a že o ponožky jde až na posledním místě. 
Alicině sestře Scarlett matka neustále připomínala, že její narození bylo neplánované a že to byla její chyba, že je otec dívek opustil. A tak bylo na Alici, aby na ni vždy dohlížela a starala se o ni, i když se jejich životní cesty časem rozdělily. 
Osud Scarlett, která se nakonec stala rockovou hvězdou, ale brzy jako mladá zemřela, je něco, o čem Alice nemluví a snaží se to udržet v tajnosti. 
Není to však její jediné tajemství…

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Marie Vareilleová (*1985) je francouzská autorka knih pro mladé ženy. Úspěch jí v roce 2014 přinesl hned titul Ma vie, mon ex autres calamites (Můj život, můj bývalý a jiné kalamity) V roce 2015 na něj navázala románem Někdy je hezké, že mě miluješ a od té doby každoročně vydává minimálně jednu knihu. Marie žije v Bordeaux, ráda čte a píše. Miluje hořkou čokoládu a dobré víno.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076251397
Autor
Marie Vareilleová
Kód zboží
186129
Počet stránek
352
Rozměry
30 x 126 x 200
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Metafora
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let