Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Hygge - Cesta ke štěstí

Anotace

Na čem v životě skutečně záleží nám připomíná jedno slůvko: Hygge.
Skandinávský koncept hygge přispívá k tomu, že Dánové jsou nejšťastnějším národem světa. V češtině přesný slovní ekvivalent nemáme, ale nejvíc se mu blíží pojem pohoda. Pocit, který známe instinktivně všichni. Dostaví se, když se uvelebíte na svém oblíbeném místě s napínavou knihou nebo když posedíte u výborného jídla s dobrými přáteli. Ne všichni ale víme, jak si pro takové okamžiky najít čas. Nádherný autentický průvodce Marie Tourell Soderbergové vám ukáže, že se hygge skutečně nachází všude okolo, pokud víte, kam se podívat. Hygge se dotýká všech aspektů všedního dne od zařízení domova po vaření. Tato kniha vás naučí, jak hygge vyjádřit slovy, najít ho a vytvořit. Pomůže vám ocenit důležitost těchto chvil a zjistit, proč je v našich zaneprázdněných životech mnohem blahodárnější než kdy dřív vypnout a udělat si na hygge čas.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Marie Tourell Sodebergová se narodila v Kodani a je herečka. Pokud zrovna není na jevišti nebo nenatáčí, utíká od dramatu k pěstování hygge. Kvůli této knize procestovala celé Dánsko, mluvila s běžnými Dány o tom, co pro ně hygge znamená, a vyzvěděla od odborníků, proč všichni potřebujeme ve svých životech víc hygge.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075493071
Autor
Marie Tourell Soderbergová
Kód zboží
183917
Počet stránek
224
Rozměry
20 x 175 x 214
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016
Nakladatel
EUROMEDIA GROUP, a.s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let