Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Kleopatřina pomsta

Anotace

Sourozenci Callenderovi, členové Klubu stopařů, opět v akci. Další pokračování známého detektivní ságy z prostředí archeologických nalezišť.
A zase tajemné dobrodružství v Egyptě. Se svými rodiči přijedou zkoumat zříceniny paláce královny Kleopatry. Seznámí se tam s dvojicí podivných archeologů, kteří chtějí objevit její hrobku. A Klub stopařů je na této cestě s radostí doprovodí!
Laurie je velmi přátelská, píše deník Klubu stopařů a kontroluje své bratry. Joseph je tvrdohlavý, ale mívá dobré nápady. Ahmed je tuze statečný a ničeho se nebojí. Nejmladší Elizabeth je holčička, která se ráda parádí, miluje růžovou barvu a nakupování oblečení. S dětmi se pohybuje jejich opičák Thovtík. V příběhu se dostávají do Alexandrie, kde se pohybují na archeologickém nalezišti Taposiris Magna. Tam se setkávají s dvojicí podivínů – dvou archeologů - dvojčaty Markusem a Alfredem O´Reillyovými. Oba chodí velmi podivně oblečení a zvláštně mluví, jeden vždy začne větu a druhý ji dokončí.Joseph chce neustále hledat hrobku, Elizabeth obdivuje předměty, které prokazatelně Kleopatře patřily, je totiž také pyšná na svou krásu. Elizabeth poté najde zlatý náramek, který je zavede k tajemnému místu. Objeví se v jakési jeskyni, kde je i truhlice skrývající nějaký poklad. Aby se k ní dostali, musí překonat jezero plné krokodýlů. Poté se setkávají s knězem Heliem a jeho sektou, kteří je chtějí zavřít a nechat umřít hlady. Členové Klubu stopařů však mají pro strach uděláno a utečou. Celou skupinu kněze Helia zamknou. Poté, co jsou osvobozeni, se ukáže, že zamkli zlodějský gang. Sourozenci Callenderovi vyřešili další případ.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075671752
Autor
Maria Maneruová
Kód zboží
178708
Počet stránek
142
Rozměry
207 x 145 x 15
Vazba
Lepena
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč