Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Mise zapomnění

Cena 39
Není dostupné
Anotace

To nejlepší v životě je vždy před námi. Zvrat osudu. Cesta. Druhá šance.

Profesorka Blanca Pereaová se v hluboké citové krizi po rozvodu rozhodne přijmout nabídku stipendijního pobytu na malé univerzitě ve fiktivním městečku Santa Cecilia v Kalifornii. Nový život v kampusu a její práce, katalogizace díla zemřelého hispanisty Andrése Fontany, jsou nakonec mnohem zajímavější a podnětnější, než čekala. Seznamuje se s Danielem Carterem, přitažlivým americkým kolegou, a postupně proniká do spletité sítě milostných vztahů, intrik a skrytých tajemství, která neměla vyjít na světlo.

V románu se prolínají a nakonec protnou osudy všech tří protagonistů, rozprostřené v prostoru i čase, mezi Španělskem a Spojenými státy, mezi přítomností a minulostí, od pátrání po zapomenutých františkánských misiích v Kalifornii přes osudy španělských republikánských intelektuálů, kteří odešli do exilu po občanské válce, až po nadčasové hledání lásky, druhých šancí a usmíření. Mise zapomnění je velký román vyprávěný výrazným ženským hlasem.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

María Dueňasová (* 1964 Puertollano, Španělsko ) je doktorkou anglické filologie a titulární profesorkou na Univerzitě v Murci. V průběhu své kariéry vyučovala na univerzitách ve Spojených státech a účastnila se mnoha vzdělávacích, kulturních a nakladatelských projektů. V roce 2009 vstoupila do literárního světa románem Čas mezi šitím, který si získal přízeň čtenářů i kritiky. Prodalo se ho přes milion kusů a byl přeložen do více než pětadvaceti jazyků.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788074628245
Autor
María Dueňasová
Kód zboží
169003
Počet stránek
447
Rozměry
31 x 153 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2012

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY