Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Anotace

Román ze současnosti. Pohled do nitra muže středního věku, který se musí vyrovnat se závažným obviněním i s běžnými peripetiemi života.  
Filip Jaško, učitel s dlouholetou praxí, je u žáků i v kantorském kolektivu oblíbený. Všechno se ovšem změní poté, když na školu přijde anonym, ve kterém ho někdo obviňuje z pedofilie. Zpočátku to považuje jen za krutý žert, ale drby se nabalují jako sněhová koule a postupně ho obírají o pověst, práci i o zdraví. Kdo ho nenávidí natolik, že ho chce zničit? 
Kniha Pedofil přináší zajímavý pohled na mužskou psychiku, ale i na destruktivní dopad společenského odsouzení. Dokazuje, že i muži jsou zranitelní a potřebují podporu a pochopení. 
Autorka své čtenáře opět přesvědčí, že dokáže psát s lehkostí a nenásilným sarkastickým jazykem i o závažných tématech.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mária Blšáková (*1967) žije a tvoří v krásném podtatranském kraji. Psaní je pro ni činnost, která ji nejvíce obohacuje. Díky němu poznává nová místa a prožívá mnoho dalších životů. Nejraději píše příběhy, které se staly, nebo se stát mohly. 


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020618863
Autor
Mária Blšáková
Kód zboží
185392
Počet stránek
224
Rozměry
24 x 124 x 190
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
NAŠE VOJSKO - knižní distribuce s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč