Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Co když hráblo jim

Anotace

Volné pokračování románu Zkrátka mi hráblo. 
Žena zklamaná falešnou láskou ženatého muže je téma, které se v literatuře vyskytuje poměrně často, ale v tomto případě je zpracováno velmi originálním a uvěřitelným způsobem. Hlavní hrdinka Ema je autenticky vykreslená postava, bytost z masa a kostí, která si prošla svým soukromým peklem, cynická, uštěpačná, občas vulgární, ale to všechno je jen maska, ochranný plášť, který jí pomáhá vyrovnat se s velkou bolestí a zklamáním. 
Před očima se vám odehrává silný a hodnotný příběh, a pokud jste prožili něco podobného jako Ema, tak vám tato kniha pomůže nejen zorientovat se ve svých pocitech, ale díky moudrým poznáním v závěru každé kapitoly ukáže cestu, jak tato životní traumata překonat.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mária Blšáková (*1967) žije a tvoří v krásném podtatranském kraji. Psaní je pro ni činnost, která ji nejvíce obohacuje. Díky němu poznává nová místa a prožívá mnoho dalších životů. Nejraději píše příběhy, které se staly, nebo se stát mohly.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020618672
Autor
Mária Blšáková
Kód zboží
185375
Počet stránek
240
Rozměry
25 x 122 x 190
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
NAŠE VOJSKO - knižní distribuce s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let