Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Prokletý ráj

Cena 69
Není dostupné
Anotace

Mallory se vrátí na strýcovu farmu v Queenslandu, ale tam ji čeká nemilé překvapení: na farmě žije její bývalý snoubenec s manželkou Kathy, dcerkou a svou sestrou Jessie. Jenže něco tady nehraje… Když Kathy spáchá sebevraždu a Mallory se snaží zjistit důvod, sama se ocitne v ohrožení života.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Margaret Way je australská spisovatelka. Pochází s Brisbane. Původně byla známou klavíristkou a učitelkou hudby, ale když se jí narodil syn, hudební kariéru z časových důvodů ukončila a rozhodla se zkusit štěstí jako autorka milostných románů. Úspěchy se dostavily velice brzy. K dnešnímu dni má na kontě sedm desítek knih. Jejich děj vesměs zasazuje do milovné Austrálie, aby ji přiblížila čtenářům ze všech stran. Je také milovnicí umění, sbírá starožitnosti a obrazy. Ráda chodí na výstavy a dosud ve volném čase hraje na klavír.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075434050
Autor
Margaret Way
Kód zboží
173532
Počet stránek
248
Rozměry
207 x 134 x 24
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY