Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Trosečníci v čase 2 - Poslání

Anotace

2. díl bestsellerové série, kterou přečtete jedním dechem.
Alex, Karlos, Jonáš a jeho sestra Katka se propadli v čase do středověké Anglie. Brzy se ukáže, že Karlos je ve skutečnosti král Eduard V. a Alex zas jeho mladší bratr Richard, vévoda z Yorku. Opojení z královského postavení ale trvá jen do okamžiku, kdy si uvědomí, že jsou v londýnském Toweru vězněni.
Podaří se dětem opravit čas, který se následkem neoprávněných zásahů ziskuchtivých cestovatelů v čase řítí ke svému zániku? A jak vyřeší skutečnost, že podle známé historie byli Richard a Eduard, tedy Alex a Karlos, zavražděni?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Margaret Peterson Haddix (*1964) je americká spisovatelka. Vyrostla na farmě poblíž Washington Court House v Ohiu. Na Miami University (Ohio) vystudovala žurnalistiku, historii a tvůrčí psaní. Před tím než vydala svou první knihu pracovala jako redaktorka novin ve Fort Wayne v Indianě, novinářka v Indianapolis, instruktorka komunitní školy, či jako  spisovatelka na volné noze. Je známá hlavně díky dvěma dětským seriálům Shadow Children (1998–2006) a The Missing (2008–2015). Je také autorkou desátého svazku v řadě autorů The 39 Clues .


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788025332443
Autor
Margaret Peterson Haddix
Kód zboží
179689
Počet stránek
280
Rozměry
210 x 142 x 28
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let