Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Vražedné úmysly

Anotace

Skryté úmysly vyplouvají na světlo. První kniha nové kriminální série s charismatickým detektivem Arlissem Cutterem. 
Temná Aljaška se stává dějištěm zločinů toho nejhrubšího zrna. Autor Marc Cameron dokáže jako bývalý policista dokonale vystihnout autentický průběh vyšetřování a jeho hrdina má navíc velké osobní kouzlo.
Arliss Cutter je drsný, ale nesmírně charismatický policista s dokonalým pozorovacím talentem. 
Studená, temná, téměř neobydlená jihovýchodní Aljaška, často ponořená do deště a mlhy, není však i přes veškeré jeho zkušenosti zrovna Cutterovým šálkem kávy. Temná však není jen Aljaška. Ze šokující vraždy domorodé dívky tuhne krev v žilách, a to i tak ostřílenému strážci zákona. 
Natáčení reality show Ženy rybářů převrátí život v dosud poklidném místě vzhůru nohama, a to zvláště poté, co se ztratí dva členové štábu. Snad každý tu má nějaké tajemství, pověstného kostlivce ve skříni.
Dokáže Cutter odhalit, kdo všechno je do zločinů zapojen?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Marc Cameron (*1961) je americký romanopisec známý díky sérii o Jacku Ryanovi a kritikou přijímané sérii akčních dobrodružných novel Jericho Quinn.
Narodil se a vyrostl v Texasu, absolvoval Weatherford High School v roce1980, načež strávil 29 let vymáháním práva jakožto policista. Na začátku roku 1991 se stal součástí United States Marshals Service, specializujících se na ochranu významných představitelů, vystřídal různé hodnosti a v roce 2011 odešel do důchodu z pozice šéfa distriktu Aljaška, aby se mohl věnovat na plný úvazek psaní. Má druhý stupeň černého pásku v jiu-jitsu a často vyučuje taktiky umění obrany pro agentury vymáhající zákon i civilní skupiny. Je též certifikovaný potápěč a nadšený dobrodružný motorkář, takže používá motorky i ve svých novelách.
Jako dítě miloval filmy o Indiana Jonesovi a Jamesu Bondovi, což v něm vzbudilo touhu stát se spisovatelem. Svou první novelu vydal v roce 2011 (National Security), a ta byla kritikou dobře přijata;
Jeho povídky se objevily v časopisech in The Saturday Evening Post či Boys' Life. Též napsal westernovou novelu To Hell and Beyond (2017), pod pseudonymem Mark Henry.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788027125050
Autor
Marc Cameron
Kód zboží
184636
Počet stránek
326
Rozměry
30 x 153 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
GRADA Publishing, a. s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč