Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Petrademone - Země nenávratna

Anotace

Hrůzu nahánějící království Amalantry otevřela svou bránu a Frida, Miriam a dvojčata se musí potýkat s novými nástrahami, které si na ně neznámý svět nachystal. Pokračování temné fantasy série pro děti a mládež Petrademone.
Frida, Miriam a dvojčata Tommy a Gerico se noří hlouběji do hrůzu nahánějících království Amalantry. Musí zastavit Požírače Šulua, boha toho největšího zla, který se budí ze svého věčného spánku. Jeho vzrůstající síla prosakuje až do našeho světa. Děti mají strach ale především o své blízké. O Gerica jemuž koluje v žilách jed dutých lidí, a o Fridinu tetu, která leží v nemocnici s neznámou nemocí. Děsivou roli v tom všem hraje i Mariamina matka Astrid. Uspějí děti ve svém dobrodružství předtím, než ztratí samy sebe?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Manlio Castagna (*1974) se narodil v jihoitalském Salernu. Věnuje se režisérské činnosti a již dvacet let spolupracuje na organizaci filmového festivalu Giffoni pro děti a mládež, v roce 2007 se stal dokonce jeho výkonným ředitelem. Je scenáristou a režisérem videoklipů, dokumentů, krátkometrážních filmů a epizod seriálů. Petrademone je jeho debutem v žánru fikce pro mládež a zároveň prvním dílem fantasy série, ve kterém se odráží Castagnovy scenáristické zkušenosti.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076390720
Autor
Manlio Castagna
Kód zboží
186937
Počet stránek
424
Rozměry
34 x 152 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2021
Nakladatel
Bookmedia s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč