Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Petrademone - Kniha bran

Anotace

Na hranici dvou světů, kde nad každým visí nebezpečí, tam zvedá se mlha… Jste připraveni projít branou? Při temné pohádkové fantasy pro děti a mládež se nebudete nudit ani chviličku.
Pod starým dubem se něco skrývá, z mlhy se vynořují děsivá stvoření a místní psi mizí, jako by je pohltila propast. Frida, která se po ztrátě svých rodičů přestěhovala ke své tetě a strýci na panství Petrademone, se se svými novými přáteli zaplétá do podivného dobrodružství. Zvláštními úkazy, které se kolem panství dějí, nejspíš nejsou jen výsledkem její fantazie. A tak se pouští do pátrání.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Manlio Castagna (*1974) se narodil v jihoitalském Salernu. Věnuje se režisérské činnosti a již dvacet let spolupracuje na organizaci filmového festivalu Giffoni pro děti a mládež, v roce 2007 se stal dokonce jeho výkonným ředitelem. Je scenáristou a režisérem videoklipů, dokumentů, krátkometrážních filmů a epizod seriálů. Petrademone je jeho debutem v žánru fikce pro mládež a zároveň prvním dílem fantasy série, ve kterém se odráží Castagnovy scenáristické zkušenosti.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788088213802
Autor
Manlio Castagna
Kód zboží
186939
Počet stránek
256
Rozměry
24 x 154 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Bookmedia s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč