Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Grilbar Galaxie

Anotace

Toto není kniha o vaření ani kniha o kuchyni. Je to fantastické dobrodružství, bláznivá cesta napříč vesmírem, šok, vtip, inteligence i detektivní zápletka. Rozhodně si přečtěte, co nejlepší šéfkuchař mezi spisovateli a nejschopnější vypravěč mezi šéfy dělal, když byl pryč!
Hermoso Madrid Iven, legendární šéfkuchař, autor efektních a populárních kulinárních programů, jediný člověk ve vesmíru, který každý večer navštěvuje obyvatele celé Galaxie, celebrita, vzdělanec a oslnivý spisovatel, konečně před námi odhaluje Velké tajemství. Kde byl, co dělal, čemu unikal, a proč nečekaně zmizel na tak dlouhou dobu. Ano, opravdu máte v panožkách jeho deník. A ať vás hvězdy chrání, jestli z hlouposti, strachu nebo nesmělosti nesáhnete po tomto zatraceně kosmickém bestselleru!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Maja Lidia Kossakowská (1972-2022) - polská spisovatelka fantasy, absolventka fakulty středomořské archeologie Varšavské univerzity. Předtím vystudovala střední uměleckou školu. Externě spolupracovala s televizí, kde připravovala dokumentární pořady o etnografii a reportáže z folkových koncertů. Za svou hlavní profesi však považovala literární tvorbu.
Debutovala v roce 1996 povídkou Moucha. Získala Cenu spisovatelů SF v kategorii povídka roku 2000 za Beznohého tanečníka. Za povídky Sůl na nebeských pastvinách, Schizma, Beznohý tanečník a Zrno nebes získala čtyři nominace čtenářů na Cenu Janusze A. Zajdla, kterou uděluje polský Fandom. Knižně publikovala sbírku povídek Obrońcy Królestwa (2003; Obránci Království), román Siewca Wiatru (2004; Rozsévač větru), a dvoudílný román Zákon Krańca Świata (2005, 2006; Řád konce světa). Psala také poezii.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073877613
Autor
Maja Lidia Kossakowska
Kód zboží
184542
Počet stránek
376
Rozměry
35 x 133 x 207
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2014
Nakladatel
Nakladatelství Triton s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let