Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Grilbar Galaxie

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Toto není kniha o vaření ani kniha o kuchyni. Je to fantastické dobrodružství, bláznivá cesta napříč vesmírem, šok, vtip, inteligence i detektivní zápletka. Rozhodně si přečtěte, co nejlepší šéfkuchař mezi spisovateli a nejschopnější vypravěč mezi šéfy dělal, když byl pryč!
Hermoso Madrid Iven, legendární šéfkuchař, autor efektních a populárních kulinárních programů, jediný člověk ve vesmíru, který každý večer navštěvuje obyvatele celé Galaxie, celebrita, vzdělanec a oslnivý spisovatel, konečně před námi odhaluje Velké tajemství. Kde byl, co dělal, čemu unikal, a proč nečekaně zmizel na tak dlouhou dobu. Ano, opravdu máte v panožkách jeho deník. A ať vás hvězdy chrání, jestli z hlouposti, strachu nebo nesmělosti nesáhnete po tomto zatraceně kosmickém bestselleru!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Maja Lidia Kossakowská (1972-2022) - polská spisovatelka fantasy, absolventka fakulty středomořské archeologie Varšavské univerzity. Předtím vystudovala střední uměleckou školu. Externě spolupracovala s televizí, kde připravovala dokumentární pořady o etnografii a reportáže z folkových koncertů. Za svou hlavní profesi však považovala literární tvorbu.
Debutovala v roce 1996 povídkou Moucha. Získala Cenu spisovatelů SF v kategorii povídka roku 2000 za Beznohého tanečníka. Za povídky Sůl na nebeských pastvinách, Schizma, Beznohý tanečník a Zrno nebes získala čtyři nominace čtenářů na Cenu Janusze A. Zajdla, kterou uděluje polský Fandom. Knižně publikovala sbírku povídek Obrońcy Królestwa (2003; Obránci Království), román Siewca Wiatru (2004; Rozsévač větru), a dvoudílný román Zákon Krańca Świata (2005, 2006; Řád konce světa). Psala také poezii.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073877613
Autor
Maja Lidia Kossakowska
Kód zboží
184542
Počet stránek
376
Rozměry
35 x 133 x 207
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2014
Nakladatel
Nakladatelství Triton s.r.o.

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč