Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Dům fúrií

Anotace

První část ze série gotických hororů od autorky bestselleru Asylum.
Louisa Dittonová je osamělá a bázlivá. Poté, co utekla ze školy, kde byly na denním pořádku kruté tresty, je nadšená, když se seznámí se starou ženou, která jí nabídne místo pokojské v penzionu. Brzy po příjezdu do Coldthistle House si však Louisa začne uvědomovat, že záhadný majitel penzionu, pan Morningside, poskytuje svým hostům mnohem víc než jen ubytování. Ve skutečnosti je tento dům místem soudu a pan Morningside a jeho zaměstnanci vykonávají nad hosty svou vlastní temnou verzi spravedlnosti. Nad hosty, jejichž hříchy považují za neodčinitelné.
Louisa se začne bát o mladého muže jménem Lee, jehož neobyčejná laskavost ho od ostatních hostů výrazně odlišuje. Louisa si uvědomuje, že je právě na ní, aby ho před špatným koncem uchránila. Ale jak může vědět, komu v tomto domě plném překrucování a lží věřit?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Madeleine Rouxová (*1985) pochází z americké Minesoty. Absolvovala Studium kreativního psaní na Beloit College ve Wisconsinu. Krátce poté, co začala psát experimentální blog Allison Hewitt Is Trapped zažila první úspěchy. Allison Hewitt Is Trapped se rychle rozšířila po celé blogosféře a přinesla jedinečný zážitek mnoha čtenářům. Madeleine je autorkou bestsellerové série Asylum, Sanctum a Katakomby, která byla prodána do jedenácti zemí světa.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075653840
Autor
Madeleine Rouxová
Kód zboží
181440
Počet stránek
391
Rozměry
28 x 145 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč