Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

To je to, co dělám: Láska a válka ve fotografii

Anotace

Silný, inspirativní příběh o událostech na druhém konci světa. Memoáry držitelky Pulitzerovy ceny.
Americká fotoreportérka Lindsey Addariová se ve své práci zaměřuje především na válečné konflikty a otázky lidských práv. Lindsey Addariová s lehkostí, krásou a upřímností dokumentuje životy druhých v extrémních podmínkách. Ve svých memoárech popisuje také svůj osobní život a snahu najít rovnováhu mezi svým profesním a osobním životem, jehož křehkost vnímá jako matka mnohem intenzivněji.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lynsey Addariová (*1973) je americká fotoreportérka ověnčená mnoha cenami za fotografii. Svou profesionální kariéru zahájila v roce 1996 v Argentině a na Kubě. V roce 2000 odcestovala do Afghánistánu, tehdy ovládaného Talibánem. Od té doby byla svědkyní konfliktů v Afghánistánu, Iráku, Kongu nebo na Haiti. Pracovala pro The New York Times Magazine, Time, Newsweek nebo National Geographic. V roce 2011 byla spolu s několika dalšími reportéry v Labii unesena a šest dní vězněna skupinou radikálů. S manželem Paulem, který pracuje pro agenturu Reuters, má syna Lukase.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075971449
Autor
Lynsey Addariová
Kód zboží
182095
Počet stránek
302
Rozměry
23 x 150 x 208
Vazba
Lepena
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let