Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

To je to, co dělám: Láska a válka ve fotografii

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Silný, inspirativní příběh o událostech na druhém konci světa. Memoáry držitelky Pulitzerovy ceny.
Americká fotoreportérka Lindsey Addariová se ve své práci zaměřuje především na válečné konflikty a otázky lidských práv. Lindsey Addariová s lehkostí, krásou a upřímností dokumentuje životy druhých v extrémních podmínkách. Ve svých memoárech popisuje také svůj osobní život a snahu najít rovnováhu mezi svým profesním a osobním životem, jehož křehkost vnímá jako matka mnohem intenzivněji.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lynsey Addariová (*1973) je americká fotoreportérka ověnčená mnoha cenami za fotografii. Svou profesionální kariéru zahájila v roce 1996 v Argentině a na Kubě. V roce 2000 odcestovala do Afghánistánu, tehdy ovládaného Talibánem. Od té doby byla svědkyní konfliktů v Afghánistánu, Iráku, Kongu nebo na Haiti. Pracovala pro The New York Times Magazine, Time, Newsweek nebo National Geographic. V roce 2011 byla spolu s několika dalšími reportéry v Labii unesena a šest dní vězněna skupinou radikálů. S manželem Paulem, který pracuje pro agenturu Reuters, má syna Lukase.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075971449
Autor
Lynsey Addariová
Kód zboží
182095
Počet stránek
302
Rozměry
23 x 150 x 208
Vazba
Lepena
Rok vydání
2018

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč