Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Případ ztraceného hledače

Anotace

Příběh, který je destilátem severské legendy v prostředí jižanského slunce a větru od moře s přídavkem detektivní zápletky coby katalyzátoru.
Záhadný učenec Robert z Donglanu pátrá po ztraceném meči vykovaném z jazyka Démona na počátku času. Komteska Marie di Blanché se vydává v učencových stopách. Její přítelkyně Marta Luciina mezitím ohlodává okraje zaprášených svazků a ví, že mnohé není takové, jak se zdá. Zvláště pak v Al-Sumum wa’l-tiryaqat – Le Livre sur Poisons, čili Knize o jedech.A jednoruký taverník Joanis dělá nejlepší pagotu na ostrově Kitrina! Jaké je tajemství tetování na jeho ztracené paži? Co leží ve skrýši za oltářem Svatého válečníka? A mohou meče promluvit?

Abyste se to dozvěděli, musíte si tuto knihu přečíst!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ludmila Müllerová je mladá a nadějná spisovatelka patřící k autorům, kteří prozatím publikovali pouze pod ochrannými křídly nakladatelství Straky na vrbě, což je snad trochu škoda, protože nikomu neublíží pokusit se uspět na více trzích. Nicméně je to také možná cesta k úspěchu, kterou se před ní ubíralo už několik zdatných předchůdců. Zdá se, že Ludmile to vychází, alespoň se dočkala vydání svého románového debutu, což se jen tak někomu nepoštěstí. Příběh Případu ztraceného hledače je destilátem severské legendy v prostředí jižanského slunce a větru od moře s přídavkem detektivní zápletky coby katalyzátoru. Už jen tento popis jistě v mnohých zažehne jiskru zvědavost.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788087364840
Autor
Ludmila Müllerová
Kód zboží
182842
Počet stránek
464
Rozměry
32 x 107 x 165
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč