Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Pozvala mě dál

Anotace

Pozvala ho dál a nic nebylo jako dřív. Od té doby, co Elle pronajala svůj dům, je něco jinak. Chytrý, napínavý thriller plný zvratů. 
Od okamžiku, kdy pronajala svůj dům v Cornwallu se v něm Elle necítí dobře a má pocit, že někdo tajně sleduje každičký její pohyb. Postupně začne nacházet stopy, které tu po sobě kdosi zanechal: vzkaz vyškrábaný do nohy stolku, otisky prstů na okně či rozbité těžítko v uzamčené pracovně. Neodehrává se to ale jen v jejích představách? Koneckonců je spisovatelka a mí bohatou fantazii. Jenže co když někdo doopravdy odhalil její tajemství? Zatímco strach a paranoia rostou, Ellin úžasný domov se postupně stává vězením. Někdo odemkl její minulost, ona sama mu dala klíč a pozvala ho dál…

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lucy Clarkeová vystudovala anglickou literaturu a nějaký čas pracovala jako moderátorka společenských akcí a také vyučovala tvůrčí psaní. V současné chvíli je spisovatelkou na plný úvazek. Miluje cestování a psaní deníků. Její debut The Sea Sisters se objevil v prestižním výběru Book Club Choise 2013 a byl přeložen do deseti jazyků. V češtině vyšly její romány Poslední nádech, Modrá a Stíny nad zálivem.
Lucy je vdaná za Jamese Coxe, profesionálního surfaře, se kterým společně tráví zimy cestováním a letní měsíce pak v jejich domě na jižním pobřeží Anglie.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788027121182
Autor
Lucy Clarkeová
Kód zboží
186016
Počet stránek
376
Rozměry
33 x 153 x 210
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
GRADA Publishing, a. s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč