Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Vím, co jsi udělala

Anotace

Mysteriózní thriller o dívce, která nehledě na malé trhliny v rodině miluje život. Všechno se však změní v jednom momentu, kdy ji potká hrozivý zážitek se ženou, která připomíná přízrak. Je svědkyní podivných událostí a od té doby už není nic takové jako předtím. V jistých momentech už nedokáže rozlišit, co je realita a co noční můra.
V tomto čase se snaží dopátrat pravdy Leticie, která byla před pěta­dvaceti lety v nesprávnou hodinu na nesprávném místě. Je odhodlaná zjistit, co se tehdy stalo. Nezastaví se před ničím, protože už nemá co ztratit.
Podaří se jí to dříve, než ji dostihne nepřítel? A jakou důležitou úlohu hraje v tomto děsivém příběhu Matylda? Anebo je to jen další přelud?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lucia Braunová (*1985) vystudovala sociální pedagogiku. Láska ke knihám se u ní zrodila paralelně s láskou k psaní. Ale až v roce 2013 se odhodlala a zaslala svůj rukopis do nakladatelství. Kde o rok později vyšel. Začínala milostnými příběhy, stále více však měla pocit, že to není to pravé. Její další romány obsahují prvky krimi a nechybějí v nich detektivní zápletky. Našla se sice v thrillerech, ale nebrání se v nich romantice. Dosud jí vyšlo šest knih, z toho jeden duet. Vím, co jsi udělala je její sedmá kniha. Kromě psaní ráda cestuje, sportuje, maluje, ale svět písmenkové fantazie u ní vede.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020618559
Autor
Lucia Braunová
Kód zboží
183240
Počet stránek
240
Rozměry
20 x 122 x 192
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
NAŠE VOJSKO - knižní distribuce s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let