Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Anotace

Nové srdce, stará tajemství. Jedna dívka zemře, druhá dostane šanci. Strhující thriller od autorky bestselleru Sestra. 
Jenna dostane druhou šanci na život, když jí lékaři transplantují srdce mladé dárkyně, Callie. Vyhledá dívčiny rodiče, aby jim osobně poděkovala, jenže čím víc rodinu poznává, tím silnější má tušení, že jí něco zamlčují. Brzy začne Jenna vídat ve snech i v bdělém stavu živé výjevy, které sama nikdy neprožila. Mohly by to být vzpomínky dárkyně, přenesené do jejího těla buněčnou pamětí? A co se jí to Callie vlastně snaží říct? Callie údajně zemřela při autonehodě, ale řada detailů nesedí. Na co měla utajený mobil a kam zmizela její sestra Sophie, která se od pohřbu nikomu neozvala? Má s Calliinou smrtí něco společného její snoubenec Nathan? Jenna je pevně odhodlaná odhalit pravdu, i když ji to může stát hodně: vztah s nejbližšími, příčetnost, a možná dokonce i život.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Louise Jensenová je úspěšnou autorkou psychologických thrillerů. Její knihy byly dosud přeloženy do devatenácti jazyků a prodalo se jich kolem milionu výtisků. Dostaly se do žebříčků nejprodávanějších titulů v USA Today a Wall Street Journal a zajistily Louise nominaci na nejlepšího debutujícího autora na serveru Goodreads za rok 2016. Louise žije s manželem a dětmi v Northamptonshiru v Anglii.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020445926
Autor
Louise Jensenová
Kód zboží
183683
Počet stránek
328
Rozměry
30 x 153 x 230
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Mladá fronta
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč