Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Muž proti muži

Cena 69
Není dostupné
Anotace

Jud Devitt s partou dřevařů chce vykácet rozlehlý les a ze dřeva nařezat pražce na stavbu železnice. Má vlivné konexe a často používá úplatky nebo zastrašování. Jenže Clay Bell, jemuž patří nejen pozemky, ale i obě přístupové cesty k nim, je pevně rozhodnut ubránit svůj majetek stůj co stůj. Nic jiného mu ostatně nezbývá.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Louis L’Amour (1908-1988) byl v USA jako dosud jediný spisovatel v dějinách vyznamenán prezidentským Řádem svobody a Zlatou medailí Kongresu. Vyšlo mu okolo devadesáti románů, věnoval se rovněž poezii a literatuře faktu. Ve světě se prodalo více než 225 milionů výtisků jeho knih. Po proslulé sérii o Hopalongovi nás autor v dalším románu zavede zpět do časů, kdy na Západě nebyla o přestřelky nouze a kdy neposkvrněná reputace neznamenala pro pistolníka je hrdou vizitku, ale pomohla mu přežít.

 


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075430724
Autor
Louis L'Amour
Kód zboží
173525
Počet stránek
224
Rozměry
206 x 133 x 24
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY