Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Zmenšovací Viola a tajemství starověkého Egypta

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

V jednu chvíli VELKÁ, v další prťavá jak egyptská soška... Viola Nezbedová starověký Egypt zbožňuje! Když se dozví, že její babička vyhrála plavbu po Nilu a vezme ji s sebou, je nadšením bez sebe. Jenže poté, co se z nevinné dovolené stane strašidelné dobrodružství, začíná Viola pochybovat: jsou ostatní turisté opravdu těmi, za koho se vydávají? Možná, že ve zmenšené podobě Viola přijde tajemstvím snáz na kloub!
Čtvrtý díl vtipné a krásně ilustrované série o holčičce nadané neobvyklou schopností.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lou Kuenzlerová vyrostla na odlehlé ovčí farmě v zapadlém koutu Dartmooru. Jak sama říká, bylo to skvělé místo, kde mohla pobíhat po polích a lesích a rozvíjel svou fantazii. Je dyslektik, ale vždy velmi dobře četla a psala. Ačkoliv byla plná příběhů, bylo pro ni složité vyjádřit své myšlenky na papíře a tehdy zjistila, že ovce i ostatní zvířata na farmě jsou dobří posluchači. Hlasitě jim vyprávěla své příběhy a prostřednictvím mluvení začaly ty příběhy ožívat. Z farmy se Lou odstěhovala do Severního Irska, kde vystudovala divadelní vědu. Po studiích se živila jako divadelní režisérka a přednášela o divadle. V současné době Lou vyučuje tvůrčí psaní a věnuje se vlastní tvorbě. Když píše, pořád mluví nahlas a učí to i své žáky, protože je tak úžasné slyšet, jak slova zní a při psaní dialogů s vámi postavy rozmlouvají. Nyní žije Lou se svou rodinou, psem a dvěma kočkami v Londýně. Často spěchá rušným městem a mezi dechem šeptá své příběhy autobusům, domům i sloupům lamp a zkouší nové nápady.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075290397
Autor
Lou Kuenzlerová
Kód zboží
175811
Počet stránek
288
Rozměry
185 x 135 x 25
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2016

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč