Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Zmenšovací Viola a pět minut slávy

Anotace

V jednu chvíli VELKÁ, v další prťavá jak rtěnka. Viola zbožňuje mléčné koktejly z místního mléčného baru. Jenže tomu hrozí zavření. Viola musí udělat něco, čím by tomu zabránila. Co takhle přemluvit televizní hvězdu Stelu, aby přijela a uspořádala autogramiádu své nové knihy? Všechno se ale zkomplikuje a jen Viola může situaci zachránit.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lou Kuenzlerová vyrostla na odlehlé ovčí farmě v zapadlém koutu Dartmooru. Jak sama říká, bylo to skvělé místo, kde mohla pobíhat po polích a lesích a rozvíjel svou fantazii. Je dyslektik, ale vždy velmi dobře četla a psala. Ačkoliv byla plná příběhů, bylo pro ni složité vyjádřit své myšlenky na papíře a tehdy zjistila, že ovce i ostatní zvířata na farmě jsou dobří posluchači. Hlasitě jim vyprávěla své příběhy a prostřednictvím mluvení začaly ty příběhy ožívat. Z farmy se Lou odstěhovala do Severního Irska, kde vystudovala divadelní vědu. Po studiích se živila jako divadelní režisérka a přednášela o divadle. V současné době Lou vyučuje tvůrčí psaní a věnuje se vlastní tvorbě. Když píše, pořád mluví nahlas a učí to i své žáky, protože je tak úžasné slyšet, jak slova zní a při psaní dialogů s vámi postavy rozmlouvají. Nyní žije Lou se svou rodinou, psem a dvěma kočkami v Londýně. Často spěchá rušným městem a mezi dechem šeptá své příběhy autobusům, domům i sloupům lamp a zkouší nové nápady.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075290380
Autor
Lou Kuenzlerová
Kód zboží
175812
Počet stránek
256
Rozměry
185 x 135 x 23
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2016
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč