Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Písně vítězství - Legendy o Kernovi 3

Anotace

Pokračování nejnovější série románů odehrávajících se v mýtickém světě Conana Cimmeřana!
V dobách, kdy cimmerskému království vládl král Conan, osamělý válečník vybojovává svůj vlastní odkaz … a rodí se nová legenda.
Na Cimmerii dolehly zlé časy. Západním klanům nelze věřit, centrální klany jsou po zničujících Grimnirových nájezdech v troskách a spory mezi východními klany přerostly ve válku; zrada plodí zradu. Teď, když jsou cimmeřanští mrtví spočítáni a pohřbeni, připravuje se Grimnir ke konečnému útoku, kterým hodlá zemi jednou provždy uvrhnout do stínů.
Jen Kern Vlčí oko zůstává neochvějný a dál shromažďuje klany, aby vytvořil nejistou alianci, která by se měla – musí – postavit Grimnirově armádě. Je to jejich jediná naděje jak odvrátit konečnou porážku. Kern sám je připraven zaplatit cenu nejvyšší. Protože žádná oběť není dost vysoká, pokud chce vidět nepřítele poraženého, zajistit přežití svým lidem a zazpívat poslední píseň vítězství …

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Loren L. Coleman (*1947), americký spisovatel a herní designér. Narodil se v Longview ve státě Washington, vystudoval matematiku a výpočetní techniku. Následovalo šest let služby v americkém vojenském námořnictvu. Do fantastiky vstoupil povídkou Notes to an Historian (1996) v antologii Buried Treasures, která vznikla shrnutím povídek prodaných do časopisů Pulphouse a po ukončení jeho činnosti nevydaných.
Pro herní společnost FASA začal psát romány ze světa Battletechu, v němž je popsán boj obřích strojů budoucnosti řízených lidskou posádkou. S romány ze série Dark Age vstoupil do obdobného světa herní společnosti WizKids, která spravuje univerzum her MechWarrior. Světům Battletechu a MechWarrioru se věnuje i coby herní designér a autor manuálů a příruček. V tomto směru pracoval i na hrách AD&D Earthdown a Underground. Nezůstal však pouze u stolních her, podílel se i na vývoji řady počítačových titulů, ať už ze série MechWarrior či samostatných Formula Gun nebo Alien Prey.
Mezi další cykly do kterých románově přispěl patří Magic: The Gathering, Crimson Skies, Star Trek či Conan a jeho věk.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073870836
Autor
Loren L. Coleman
Kód zboží
184809
Počet stránek
360
Rozměry
29 x 110 x 166
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2008
Nakladatel
Nakladatelství Triton s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč