Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Dokud tě nenajdu

Anotace

Thriller z lékařského prostředí.
Pátrání po sestře, která zmizela za podivných okolností z nemocnice, se změní v noční můru. Kdo vězí za záhadným mizením pacientek...?
Emily je zdravotní sestra, ale nyní se ocitla v roli pacientky. Když se v noci po operaci probudí, vidí, jak se lékař u vedlejšího lůžka marně snaží oživit mladou ženu. Ráno je pokoj prázdný a Emily má za to, že šlo o pouhou noční můru způsobenou anestezií. Po návratu do práce ale najde náramek patřící oné ženě a začne tušit, že se v nemocnici děje něco strašného.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Spisovatelka Liz Lawler pochází z anglického Chathamu, ale dětství strávila v Dublinu v rodině s dalšími sourozenci, s nimiž si vzájemně musela půjčovat věci a střídat se u jídelního stolu. Přes dvacet let pracovala jako zdravotní sestra, později se stala letuškou a nakonec manažerkou pětihvězdičkového hotelu. Dnes žije s manželem v anglickém Bathu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075437693
Autor
Liz Lawler
Kód zboží
184055
Počet stránek
328
Rozměry
33 x 133 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Alpress - knižní distribuce s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let