Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Cizinec z Cornwallu

Anotace

Román plný romantiky a intrik, odehrávající se na nádherném pobřeží Cornwallu. Když je její samotářská babička již neschopná se o sebe starat sama, Gabriella se odstěhuje do daleké chaty ve Frenchmanově zátoce, která byla babiččiným domovem po celá léta. Babička Jaunty je sice uznávaná umělkyně, ale stále jí tíží vzpomínky na minulost – na válku a zejména na potopení lodi Lancasterie. Vše se zdá být v pořádku, dokud se neobjeví uprostřed bouře cizinec, který hledá pomoc. Fin je okouzlen prostředím a postupem času je vtažen do života Gabe a Jaunty a objevuje s nimi jejich příběh plný zrady a otázek týkajících se identity.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Liz Fenwicková se narodila v Massachusetts a po devíti stěhováních po celém světě nyní žije, se svým manželem a dvěma šílenými kočkami, v Dubaji. V roce 1989 Liz uskutečnila svou první cestu do Cornwallu a tak si ten kraj zamilovala, že tu o sedm let koupila dům. Přestože žije v Dubaji, její srdce patří navždy Cornwallu a vytváří o něm nové a nové příběhy.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072438877
Autor
Liz Fenwick
Kód zboží
179762
Počet stránek
288
Rozměry
211 x 148 x 29
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY