Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Šepot papíru a inkoustu

Anotace

Tři ženy, jež napříč časem spojuje vášeň pro příběhy, bojují se společenskými konvencemi, sní své sny o šťastné budoucnosti a doufají, že jejich životy naplní láska. Sophie Barrettová je terapeutka, která se potřebuje vzpamatovat z tragické smrti snoubence, a proto odjíždí do anglického Cornwallu, kde se setkává s Ginny Roseovou, snažící se udržet nad vodou malé knihkupectví. Podaří se jim společnými silami překonat nepřízeň osudu a rozluštit záhadu tajemného zápisníku, v němž svůj život a své touhy před sto padesáti lety popsala záhadná Emily? A podaří se jim najít lásku?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lindsay Harrelová (*1968) je celoživotní vášnivá knihomolka., která v současnosti žije v Arizoně se svým mužem a dvěma malými syny.  V minulosti zastávala nejrůznější autorské a redaktorské pozice, teď se snaží najít rovnováhu mezi psaním románů a mateřskými povinnostmi. Když zrovna nepíše nebo netráví čas se svými dětmi, ráda se věnuje zumbě, choulí se na křesle s romány Jane Austenové a tu a tam si dopřeje sladkokyselé cukrátko.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075462640
Autor
Lindsay Harrelová
Kód zboží
184019
Počet stránek
352
Rozměry
34 x 148 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Fortuna Libri Publishing s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč