Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Až tady nebudu

Anotace

Kdybyste měli na výběr mezi svým životem a životem svého ještě nenarozeného syna, co byste si zvolili? Jess, hlavní hrdinka napínavého psychologického románu, stojí před nelehkou volbou.
Jednoho deštivého lednového pondělí si Jess Mountová prohlíží svůj facebook a zjistí, že čas na jejím účtu se přehoupl o osmnáct měsíců dopředu, do dne, kdy šokovaná rodina a přátelé= zveřejňují srdcervoucí příspěvky k její nadcházející smrti. Jess je vyděšená a zmaten: stala se obětí nelidského virtuálního vtípku, nebo jde o děsivý náznak jejího skutečného osudu? Mezi příspěvky jsou i fotky jejího nádherného syna, kterého ještě ani nepočala. Když však nové příspěvky naznačují, že její smrt byla úmyslná, uvědomí si, že pokud změní budoucnost a zachrání si tak vlastní život, její malý chlapeček, do kterého se zamilovala, nemusí nikdy existovat.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Linda Greenová si splnila svůj dětský sen a stala se spisovatelkou. Svůj první příběh o ponících cestujících v čase sice napsala již jako devítiletá, ale tento její debut se neuchytil. Psychologický thriller Před pikolou za pikolou byl jako e-kniha šest měsíců na žebříčku bestsellerů Amazonu a prodalo se ho přes 450 000 výtisků. Její další kniha Až tady nebudu se rovněž dostala na žebříček bestsellerů Amazonu. Linda je také oceněnou novinářkou, která pracovala pro Guardian, Independent on Sunday a Big Issue. Nyní žije ve West Yorkshiru se svým mužem a synem.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788088213376
Autor
Linda Greenová
Kód zboží
181909
Počet stránek
360
Rozměry
32 x 153 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let