Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Labyrint mysli

Cena 59
Není dostupné
Anotace

Mladý muž Oskar Fischer získá prestižní práci v dobře zavedené firmě. Na jedné podnikové párty se náhodně seznámí s velmi zajímavou, krásnou a bezprostřední ženou, dcerou vysoce postaveného manažera stejné firmy, Erikou Kordovou. Vytvoří se mezi nimi krásný vztah vzájemné lásky a respektu, vše graduje svatbou a narozením dcery Kláry. Přesně v momentě, kdy se Oskarovi zdá, že dosáhl na vrchol svého štěstí, začne se mu život nečekaně komplikovat... Příběh se odehrává v reálné době nynější České republiky i tehdejšího Československa a dotýká se stěžejních dobových událostí z úhlu pohledu hlavních hrdinů.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Libor Hörbe (*1964) se narodil v Turnově v roce 1964, od dětství až dosud žije v Mnichově Hradišti. Vystudoval ČVUT a protiváhu k technické práci nalezl ve skládání hudby coby aktivní muzikant. V souvislosti s hudbou přichází i zájem o literaturu. Zejména poezii a tvorbu vlastních písňových textů. V roce 2011 se rozhodl zkusit napsat prózu a debutoval povídkovou knihou Návrat odnikud. V roce 2015 mu vyšel společenský román Labyrint mysli. Obě knihy se prodávali v České republice a na Slovensku.
Nejvíc spokojený je na procházkách v přírodě se svým ohařem a v blízkosti lidí, se kterými se dobře povídá.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072437863
Autor
Libor Hörbe
Kód zboží
179277
Počet stránek
392
Rozměry
213 x 146 x 39
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2015

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY