Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Psychohry

Anotace

Co když jsou nezvěstní lidé ti, kterých byste se měli bát?
Čtyři cizí lidé jsou nezvěstní. Na místě jejich posledního výskytu pokaždé zůstane přání k narozeninám, kde stojí: DÁREK PRO TEBE JE TAHLE HRA. MÁŠ ODVAHU HRÁT?
Policie se nijak neznepokojuje – vždyť je to jen hra. Rodiny zmizelých však šílí strachem a psycholožka a soukromá detektivka dr. Augusta Bloomová se nechá svým kolegou Marcusem Jamesonem, bývalým špionem z MI6, přesvědčit, aby se pustili do pátrání na vlastní pěst. Jak Bloomová proniká stále hlouběji do životů pohřešovaných, přichází na to, že všechny něco spojuje. A to něco je vskutku velmi nebezpečné.
Případ nabývá kolosálních rozměrů s dalšími nahlášenými pohřešovanými a stále novými přáníčky, která po sobě zanechali. Doktorka Bloomová nemá času nazbyt – musí záhadu urychleně rozplést a najít manipulátora, který tahá za nitky. Nehraje však nepříteli vším, co podniká, nevědomky do karet?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Leona Deakinová začala svoji kariéru jako psycholožka u policie Západního Yorkshiru. Nyní pracuje jako certifikovaná profesní psycholožka a snaží se v rámci svého oboru pomáhat jedincům, týmům a lídrům dosáhnout úspěchu v práci. Sama o sobě říká, že vede dvojí život, a ten druhý zasvětila psaní románů. Po romantické prvotině Anomaly, jež vyšla v květnu 2013, přichází nyní se svým prvním thrillerem Psychohry. Leona Deakinová žije se svou rodinou v Leedsu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075655493
Autor
Leona Deakinová
Kód zboží
182357
Počet stránek
308
Rozměry
24 x 150 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč