Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Ketodieta

Anotace

Bible KETODIETY. Komplexní publikace s úžasnou kuchařkou a stravovacími plány. Pro Ty, kdo se chtějí vyléčit, zhubnout a obnovit sebedůvěru. 
Mezinárodní bestseller propagátorky zdravého životního stylu Leanne Vogelové se bezprostředně po svém vydání v roce 2017 zařadil mezi nejprodávanější knihy o ketodietě – revolučním přístupu k uzdravení, léčení, zhubnutí a štěstí. Skvěle napsaný průvodce plný praktických tipů a rad vám ukáže, jak jíst tuky a zároveň se vyvarovat posedlosti jídlem, zhubnout a nalézt energii do života. Chcete-li zkusit něco nového a originálního, každá stránka knihy Leanne Vogelové ukazuje, jak strava bohatá na přirozeně zdravé tuky pomůže uzdravit vaše tělo i duši. 
Zkušenosti s programem Fat Fueled neboli „Jezdíme na tuk“ jsou ohromující. Toužíte po tom, cítit se opět plní energie, aniž byste měli hlad a zároveň pocit, že jste se o něco připravili? Pak toto je ta správná kniha.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Leanne Vogelová dělá svou práci s opravdovou vášní a plným nasazením. Její webové stránky a Youtube kanál Healthful Pursuit za poslední tři roky pomohl více než pěti milionům lidí, kteří se rozhodli pro ketodietu. Stravovací program Fat Fueled (Jezdíme na tuk) využívá tuky, které přijímáme ve stravě, k léčení, výživě a vyvážení těla.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075654939
Autor
Leanne Vogelová
Kód zboží
185352
Počet stránek
448
Rozměry
26 x 204 x 252
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Nakladatelství JOTA, s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč