Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Jsem romantik, ale léčím se

Cena 49
Není dostupné
Anotace

Tipněte si! Co se stane z pochybujího romantika, se kterým si začne pohrávat sama Láska? Cynik, skeptik, nebo ještě větší romantik? Gael vždycky věřil, že pravá láska existuje. Teď se s ním ale rozešla holka, rodiče se rozvádějí a on začíná pochybovat. Dokonce samotná Láska uznává, že tady něco zanedbala, a tak mu pošle mu do cesty úžasnou dívku, která má jeho romantickou duši zachránit. Bohužel však zapomene, že její hlavní protivník – nečekaný zvrat – má s Gaelem své vlastní plány...Dokáže Láska zachránit situaci, nasadit své nejsilnější zbraně, porušit svá vlastní pravidla a nasměrovat Gaelův osud tam, kde ho chce mít?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Leah Konen vyrostla ve venkovském městečku ve Washingtonu. Poté se odstěhovala do Jižní Karolíny, kde na univerzitě vystudovala žurnalistiku a kreativní psaní. Následně se odstěhovala do New Yorku, kde se snažila uchytit jako spisovatelka. V současnosti žije se svým snoubencem a jejich psem Farley v Brooklynu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788025332412
Autor
Leah Konenová
Kód zboží
174284
Počet stránek
264
Rozměry
203 x 135 x 23
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2017

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let