Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Smrt na festivalu

Anotace

Vražda před zraky plného hlediště? Případ pro netypickou dvojici detektivů – policajtku a mystika.
Festival Glastonbury je v plném proudu a davy fanoušků si užívají koncerty známých kapel, než se stane něco nečekaného – frontman jedné ze skupin, hvězda večera, je zabit výbojem z kytary přímo na pódiu. Vraždu má vyšetřit dvojice, připomínající oheň a a vodu – temperamentní pragmatička Joyceová a klidný mystik Caine. Podaří se jim odhalit vraha?
Když charismatického frontmana skupiny Stigma Ethana Flynna zabije přímo na pódiu před 175 000 diváky elektrický výboj z kytary, podezření padne na Tyrona, jeho výbušné a agresivní dvojče.
Vyšetřením vraždy je pověřen detektiv Vincent Caine a jeho partnerka Shanti Joyceová. Případ, který je svedl dohromady – mrtvá umělkyně nalezená ve skleněné kádi formaldehydu na vlastní vernisáži –, jim k Shantině zděšení přinesl u policie renomé nejpovolanější dvojice pro vyšetřování „ulítlých” zločinů v západní Anglii. A jen málo případů je ulítlejších než ten z festivalu v Glastonbury. Nesourodé duo vyšetřovatelů musí rozplést klubko chaotických výpovědí bodyguardů, milenek, zdrogovaných bedňáků a pochybných barmanek.
Stopy vedou od mystického kopce Glastonbury Tor do somersetské vesničky Kilton, od jasnovidců vykládajících tarot k tajemnému textu ztracené písně.
Dokáže Shanti se svým pragmatismem v kombinaci s Vincovou intuicí případ vyřešit? Je budoucnost největšího světového hudebního festivalu v ohrožení? A co se stane, když jsou dva profesionálové nuceni sdílet stan během horké letní noci?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Laurence Anholt (*1959) je známý britský spisovatel a ilustrátor. Napsal přes 200 knih pro děti, které byly přeloženy do více než 30 jazyků. V roce 2019 mu vyšel titul pro dospívající The Hypnotizer o otrokářství na americkém Jihu. V roce 2019 vydal první detektivku Smrt jako umění (česky 2019) z volné série Policajtka a mystik. Smrt na festivalu je druhou knihou této série.
Laurence Anholt je ženatý a má tři dospělé děti. Se svou manželkou žije v Devonu na jihozápadě Anglie. K jeho koníčkům patří umění, včelaření, knihy a buddhismus.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076251021
Autor
Laurence Anholt
Kód zboží
182899
Počet stránek
320
Rozměry
32 x 133 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč