Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Smrt jako umění

Anotace

Pragmatická vyšetřovatelka, opírající se v životě i v práci o přísnou logiku, a podivínský detektiv, který věří především ve vlastní intuici – seznamte se s Shanti a Cainem, dvojicí vyšetřovatelů nové detektivní série Policajtka a mystik. V prvním společném případu musí vyřešit vraždu známé umělkyně na její vlastní vernisáži.
Když je slavná umělecká performerka nalezena na vernisáži k vlastní výstavě mrtvá v nádrži plné formaldehydu, podezření okamžitě padne na její nejbližší.
Vedoucí vyšetřovatelkou je Shanti Joyceová, která byla nedávno převelená z Londýna do Yeovilu poté, co její poslední případ nedopadl ani zdaleka tak, jak měl, a navíc se jí rozpadlo manželství. Shanti rychle odhalí, že k vyšetřování bude třeba víc než jen chladná logika, a když jí kolega doporučí Vince Caina zvaného Veggie, Shanti toho podivínského detektiva vyhledá.
Oba vyšetřovatelé se ponoří do bohémské komunity a objeví místo plné zášti a žárlivosti. A brzy zjistí, že i přes pokračující vyšetřování, je vrah nejen velmi důmyslný, ale také zdánlivě nepolapitelný.
Může se nepravděpodobná dvojice detektivů – pragmatická a nohama pevně na zemi ukotvená Shanti a mysticky založený Cain se svou nevysvětlitelnou intuicí – ukázat jako pravý klíč k dopadení vychytralého vraha?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Laurence Anholt (*1959) je známý britský spisovatel a ilustrátor. Napsal přes 200 knih pro děti, které byly přeloženy do více než 30 jazyků. V roce 2019 mu vyšel titul pro dospívající The Hypnotizer o otrokářství na americkém Jihu. V roce 2019 vydal první detektivku Smrt jako umění (česky 2019) z volné série Policajtka a mystik. Smrt na festivalu je druhou knihou této série.
Laurence Anholt je ženatý a má tři dospělé děti. Se svou manželkou žije v Devonu na jihozápadě Anglie. K jeho koníčkům patří umění, včelaření, knihy a buddhismus.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076250345
Autor
Laurence Anholt
Kód zboží
182952
Počet stránek
320
Rozměry
31 x 135 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let