Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Vytržení

Anotace

Luce by pro Daniel zemřela. A taky pro něj umírá. Znovu a znovu. Luce a Daniel se v průběhu staletí setkávají, jen aby od sebe byli opět bolestivě odtrženi Luceinou smrtí, po níž Daniel zůstane zlomený a osamělý. Ale možná by to takhle nemuselo končit vždycky. Luce s jistotou cítí, že někde v jejích minulých životech se skrývá něco, co by jí mohlo pomoci v tom současném. A tak se vydá na nejdůležitější pouť tohoto života: vrací se napříč věčností, stále hlouběji do minulosti, a stává se svědkyní svých dřívějších vášnivých vztahů s Danielem. S jediným cílem - najít klíč, který odemkne jejich lásce dveře do budoucnosti. Na horečnatou honbu za Luce do minulosti se vydává také démon Cam a legie padlých andělů, její nefilimští přátelé Miles a Shelby i slepotou postižení Vyhnanci, kteří věří, že Luce může zrušit jejich prokletí. Ale nikdo ji netouží najít zoufaleji než Daniel. Ten pronásleduje dívku jejich společnými vzpomínkami a děsí se toho, co by se mohlo stát, kdyby se jeho vyvolená pokusila přespat minulost. Tak by jejich věčná láska mohla v jediném výbuchu shořet... navždy.

VYTRŽENÍ je po knihách PÁD a MUKA třetím příběhem věčné lásky padlého anděla Daniela a smrtelné dívky Lucindy.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lauren Kateová je světově proslulou autorkou série Andělé (Pád, Muka, Vytržení, Vykoupení), na ni navazující knihy Zamilovaní andělé a románu The Betrayal of Natalie Hargrove (Zrada Natalie Hargroveové). Příběh Vodopád volně navazuje na úspěšný fantasy román Slza. Laureniny knihy byly přeloženy již do více než třiceti jazyků. V současné době žije v Los Angeles.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024232393
Autor
Lauren Kateová
Kód zboží
176302
Počet stránek
304
Rozměry
206 x 135 x 26
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2012

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let