Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Dědictví maorského náčelníka

Anotace

Dávný zločin, krutá kletba a nezkrotná touha po pravdě. 
„Milá Sarah, kéž bych ti tohle všechno mohla sdělit osobně… Tvoje matka byla moje nejlepší přítelkyně…“ Když si mladá novinářka Sarah Williamsová přečte v den svých třicátých narozenin tento dopis, nemůže uvěřit, co se právě dověděla: slavný německý badatel Ludwig Dehn, kterého nařkla z odcizení maorských památek, je její pradědeček! Šokovaná nečekanou zprávou se Sarah vydává odhalit tajemství i prokletí, jaké její pravý původ nese.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Laura Walden, též známá jako Mirja Hein, jinak občanským jménem Sybille Schrödter. Její původní vlastí je Německo, ale shodou okolností se po studiích práv ocitla na Novém Zélandu a vzdálené končiny ji nadchly. Od okouzlení prostředím byl jen krok k reportážím a do nich k románu. Nakonec u ní literární profese zvítězila. S rodinou žije v Hamburku, avšak oblast Austrálie a Nového Zélandu ji inspiruje a vábí stále.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075436511
Autor
Laura Walden
Kód zboží
184077
Počet stránek
368
Rozměry
32 x 135 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Nakladatel
Alpress - knižní distribuce s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let