Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Gardedáma

Anotace

Zajímavý životní příběh silné ženy odehrávající se na přelomu 19. a 20. století. 
Pouhých pár let před tím, než se stane hvězdou němého filmu a ikonou své generace, opouští patnáctiletá Louisa Brooksová rodný Kansas, aby studovala na prestižní škole v New Yorku. Doprovází ji gardedáma, třicetiletá Cory Rarlisleová – ani matka, ani přítelkyně, ale komplikovaná, tradicionalisticky smýšlející dáma, jež má své vlastní důvody, proč se vydat do New Yorku Dvě ženy, které nemají zdánlivě nic společného. Přesto je pětitýdenní cesta navždy spojí… a také změní.
Brilantně napsaný příběh se odvíjí na pozadí bohaté a především bouřlivé historie dvacátých a třicátých let minulého století. Velká deprese, rychle se rozvíjející společnost, svět módy i filmu a živoucí, nikdy nespící New York jsou hlavními devizami tohoto strhujícího románu o ženách, které hledají své místo ve světě i samy sebe.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Laura Moriarty (*1970, Honolulu) je autorkou, několika románů, kterými si již stihla získat řadu fanoušků po celém světě. V českém překladu je Gardedáma její premiérou. Žije v Lawrence, v Kansasu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024937724
Autor
Laura Moriarty
Kód zboží
183916
Počet stránek
376
Rozměry
26 x 153 x 233
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Ikar
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč