Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Oko za oko

Anotace

Krvavý hon za pomstou právě začíná. Právnička Brynn a její bodyguard Erik ve hře na schovávanou před nemilosrdným vrahem.
Obhájkyně Brynn Holloranová se mezi policajty, zločinci a advokáty cítí jako ryba ve vodě. Dobře vypadající mladá právnička dokáže svým břitkým humorem a kousavými poznámkami v soudní síni vzbuzovat respekt. Svou práci miluje a všichni vědí, že není radno brát ji na lehkou váhu, avšak její osobní život je kapitola sama pro sebe. Bývalý přítel Adam se chystá oženit a Brynn raději tráví veškerý svůj volný čas studováním soudních spisů.
Když se ale z vězení podaří uprchnout zákeřnému sériovému vrahovi, kterého kdysi sama pomohla dostat za mříže, jedno je jisté: Brynn se rázem ocitla ve smrtelném nebezpečí. Krvavý hon za pomstou právě začíná…
Brynnin zaměstnavatel je na ostří nože s dallaskou policií, a tak se musí s požadavkem na ochranu svých obhájců obrátit na soukromou firmu. Tvrdohlavá právnička se ale nedokáže smířit s představou, že ji bude na každém kroku sledovat houf bodyguardů. Načasování nemohlo být horší. Brynn řeší nejdůležitější případ své kariéry a odmítá dělat ústupky i za cenu ohrožení vlastního bezpečí.
Agent Erik Morgan také není příliš nadšený z přiděleného úkolu. Brynn mu nedává spát, přitahuje ho, takže ji nedokáže spustit z očí, a narušuje tím jeho koncentraci. Oba si ale záhy uvědomí, že smrtelné ohrožení je víc než reálné a že nelítostný nepřítel dokáže proklouznout nečekaně blízko.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Americká spisovatelka Laura Griffinová (*1973) je bestsellerová autorka New York Times a USA Today, která vydala přes 25 románů. Je dvojnásobnou držitelkou ceny RITA Award (za knihy Scorched a Whisper of Warning), stejně jako ceny Daphne du Maurier za román Untraceable. Titul Oko za oko (Desperate Girls) označil magazín Publishers Weekly za jednu z nejlepších knih roku 2018. Laura Griffinová žije v Texasu, a jak říká, každá její kniha je pro ní nové dobrodružství.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076250789
Autor
Laura Griffinová
Kód zboží
182784
Počet stránek
360
Rozměry
35 x 130 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč